Prečo si vybrať na svadobnú výzdobu práve nás?

V kvetinárstve Ľalia robíme všetko preto, aby váš veľký deň dopadol presne podľa vašich predstáv. Svadobnú kyticu a výzdobu vám preto pripravíme na mieru, aj podľa fotky z Pinterestu či Instagramu.

Naše svadobné kytice a aranžmány však nie sú žiadne duplikáty. Každá kytica a dekorácia je jedinečná a pripravená s láskou a výnimočnou pozornosťou.

Naša svadobná výzdoba na mieru vám zaručí krásne svadobné fotografie a postará sa o to, že váš svadobný deň bude skutočne výnimočný.

Svadobná kytica z bielych ruží a eukalyptusu

Výnimočná výzdoba pre jedinečný deň

Sme špecialisti na svadobnú výzdobu

„Chcela by som sa poďakovať za úzasnú kvetinovú výzdobu na moju svadbu. Už pri prvom stretnutí mi bolo jasné, že komunikujem so skutočnými profesionálmi. Pán Šugerek presne vystihol tému, ktorú som zadala. Výsledok prekonal moje očakávania. Svadobná kytica bola dokonalá a krásne ladila so strihom mojich šiat. Všetko prišlo načas a starostlivo zabalené. Ešte raz ďakujem a určite odporúčam všetkým nevestám.“

Olga Majerníková

„Veľmi ochotný a šikovný majiteľ, s mojou svadobnou výzdobou sa hral celý deň a bolo to naozaj vidieť a cítiť, že ho tá práca baví. Výzdoba bola tip top, stokrát krajšia ako som čakala. Odporúčam všetkými desiatimi.“

Mária Marfiaková

„Odporúčam. Kytice od nich sú vždy krásne. Robili mi aj svadobnú kyticu a bola prekrásna. Maximálna spokojnosť.“

Katarína Sčensná

Jedinečná svadobná výzdoba na mieru

Máte špeciálne požiadavky? Naši floristi vám radi vytvoria svadobnú výzdobu na mieru. Nad šálkou dobrej kávy alebo čaju preberieme vašu predstavu, priania a rozpočet na svadobnú výzdobu vašich snov.  Na základe toho vám na konci konzultácie navrhneme najoptimálnejšie riešenie z pohľadu ceny a rozsahu objednaných položiek, pričom na kvalite nikdy nešetríme.

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.

  Čo všetko obsahuje naša svadobná výzdoba

  Kompletná kvetinová výzdoba

  Dokonalosť vášho dňa D je naša priorita. Postaráme sa o kvetinovú výzdobu, dekorácie, aranžmány aj drobné detaily. Všetko na mieru, podľa vašich predstáv a fantázie.

  Jedinečná svadobná kytica na mieru

  Dokonalá svadobná kytica zvýrazní strih a štýl vašich svadobných šiat a podtrhne váš prirodzený pôvab. Nechajte si od nás poradiť, ktorá svadobná kytica je pre vás tá pravá.

  Svadobné aranžmány do kostola

  Miesto, na ktorom si sľúbite večnú lásku a vernosť si zaslúži vyzerať ako z rozprávky. Pomôžeme vám, aby váš svadobný obrad bol presne taký, aký ste si ho vysnívali.

  Aranžmán na hlavný stôl a stoly do svadobnej sály

  Sme hrdí, že všetky naše nevesty boli s našou svadobnou výzdobou spokojné a obzvlášť si pochvaľovali výzdobu svadobnej sály a stolov pre novomanželov a svadobných hostí.

  Pierka pre ženícha a svedkov

  Pierko v saku je na veľkých svadbách nevyhnutnosť. Odlíši ženícha od ostatných svedkov a je tiež milou pamiatkou na váš svadobný deň.

  Kvetinová čelenka do vlasov

  Naši floristi vám pripravia jedinečnú ozdobu do vlasov, ktorá bude dokonale ladiť s vašou svadobnou kyticou aj pierkom v saku vášho nastávajúceho.

  Kvetinový náramok pre nevestu a družičky

  Pre družičky je váš svadobný deň tiež výnimočný. Doprajte im krásne kvetinové náramky, aby sa spolu s vami cítili krásne a jedinečne.

  Gratulačné kytice pre svadobné mamy

  Poďakujte sa mamine za všetko, čo pre vás urobila krásnou gratulačnou kyticou a niekoľkými milými slovami priamo od srdca. Uvidíte, ako sa celá rozžiari šťastím a hrdosťou.