Rýchle a spoľahlivé doručenie kvetov Ľalia kuriérom

V rámci okresov Stará Ľubovňa, Kežmarok a Poprad doručí náš osobný Ľalia kuriér vašu objednávku už v deň objednania, od pondelka do soboty.

Pri objednávkach vytvorených v pracovný deň do 15:00 stále stíhame doručiť vašu kyticu v daný deň. Pri sobotňajších objednávkach odporúčame objednať kyticu najneskôr v sobotu do 10:00.

Náš kuriér totiž rozváža objednané kytice a kvetinové boxy každý pracovný deň v čase od 8:00 do 18:00. V sobotu je jeho pracovná doba kratšia, od 13:00 do 16:00.

V prípade, že máte záujem o doručenie kytice v konkrétnom časovom rozmedzí, napíšte nám poznámku k objednávke. Kuriér sa bude snažiť kyticu doručiť v danom rozpätí.

Nezabudnite však na to, že pre doručenie naším kuriérom musí byť hodnota objednávky vyššia ako 22,50 €.

Expresná donáška kvetov prepravnou službou Poštový Express kuriér (Slovenská Pošta) do 48 hodín

Donáška kvetov pre zákazníkov z iných častí Slovenska je rovnako expresná. Zabezpečuje ju prepravná spoločnosť Poštový Express kuriér (Slovenská Pošta), a to od pondelka do piatku s doručením na ďalší pracovný deň od vytvorenia objednávky.

Pri výbere dopravy prepravnou spoločnosťou Poštový Express kuriér (Slovenská Pošta) je objednávku potrebné vytvoriť v pracovný deň do 11:00 s doručením na ďalší pracovný deň, okrem víkendu, kedy spoločnosť Poštový Express kuriér (Slovenská Pošta) nedoručuje žiadne zásielky.

Objednávky vytvorené v piatok do 11:00 budú doručené v pondelok a objednávky vytvorené v sobotu, nedeľu a pondelok do 11:00 budú doručené v utorok.

Cena dopravy Poštový Express kuriér (Slovenská Pošta)

Cena dopravy Ľalia kuriér