Náš príbeh

Naše rodinné kvetinárstvo Ľalia založila moja babka pred viac než tridsiatimi rokmi. Potom ako odišla do dôchodku, prišlo mi ľúto v tradícií nepokračovať. Urobil som si floristický kurz v Košiciach, zrekonštruoval predajňu a rozšíril ponuku.

Odkedy som kvetinárstvo prevzal, zmenilo sa veľa, názov a naše hodnoty ale ostali rovnaké.

Sme tu stále pre vás

Dnes v rodinnej tradícií pokračujem s priateľkou a šikovnou aranžérkou Beátou Pavelčákovou.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vzájomnej zohratosti dokážeme rýchlo a spoľahlivo plniť všetky priania zákazníkov.

30 +
Rokov na trhu
120 +
Produktov v portfóliu
100
Miest, v ktorých doručuje náš osobný Ľalia kuriér
500 +
Spokojných zákazníkov

„Ako dieťa som do Ľalie chodievala s babičkou. Nedávno som išla náhodou okolo a rozhodla som sa pozrieť, čo sa odvtedy zmenilo. Bola som úplne očarená. S vnukom bývalej majiteľky predajňa dostala moderný a svieži nádych. Jedna vec sa tam ale nezmenila, a to je prístup. Stále sa v Ľalií cítim ako doma. Služby pána Šugereka vrelo odporúčam úplne všetkým.“

Veronika Macková, Bratislava

Misia

Našou misiou je pomôcť zákazníkom urobiť radosť sebe alebo milovanej osobe. Sme tu pre vás, keď nás potrebujete.

Vízia

Máme víziu vytvoriť čo najlepšiu službu pre všetkých milovníkov jedinečných čerstvých kytíc. Stále vylepšujeme a rozširujeme našu ponuku, aby sme splnili vaše priania a očakávania.

Politika kvality

Sme v obraze. Neustále sledujeme nové trendy vo floristike a inovujeme naše služby. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, ktorý ponúkajú skutočne kvalitné produkty. 

Navštívte nás aj osobne

V našej predajni Ľalia nájdete čerstvé kytice a kvetinové boxy na každú príležitosť. Poradíme vám s výberom najvhodnejších kvetov k narodeninám, meninám, výročiu či rôznym sviatkom.

Pomôžeme vám naplánovať jedinečnú svadobnú výzdobu alebo pripraviť decentný smútočný veniec a kyticu. Všetko pripravíme a zariadíme rýchlo a za bezkonkurenčnú cenu.

Prečo je Ľalia výnimočné kvetinárstvo?

Je veľa kvetinárstiev ktoré majú kvalitné a čerstvé kytice, my však ponúkame niečo naviacindividuálny a zároveň osobný prístup ku každému zákazníkovi.

V Ľalií chceme, aby ste boli s vašou objednávkou naozaj spokojní. Všetky kytice pripravuje s láskou a výnimočnou pozornosťou. Veľmi sa potom tešíme, keď sa vám výsledok nášho úsilia páči.

Spoločenská zodpovednosť

Neprehliadnite

Pridajte sa do nášho tímu

Chcete s nami robiť ľuďom radosť, ale práve nikoho nehľadáme? Napíšte nám aj tak. Pripojte svoj životopis a pár viet o vašej vášni pre kvety.

Ozveme sa vám hneď, ako to bude možné.